Одесса
5 Co
USD

Робітник впав у 15-метровий котлован на Гагарінському плато (відео)

У 15-метровий котлован впав чоловік. Подія сталася близько дев’ятої години ранку на Гагарінському плато.

Очевидцем інциденту став місцевий житель, який і викликав поліцію та швидку.

Наразі потерпілий перебуває у міській клінічній лікарні № 1.

Метушня і ґвалт: таку картину побачив Олег Ніколін з вікон свого балкона. За словами чоловіка, робітники своїми силами намагалися витягнути колегу з 15-метрової свердловини, а потім завантажити його в авто і вивезти з території.

Представник забудовника запевняє, що чоловік у нормі. Буцімто після такого падіння він залишився майже неушкодженим.

Наразі роботи на будівництві тимчасово зупинили. Правоохоронці встановлюють обставини події, а також вирішують питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею щодо порушення вимог законодавства про охорону праці.

Нагадаємо, проти цього будівництва виступають місцеві жителі. Справа навіть доходила до протистояння з бійками. На початку жовтня стало відомо, що в Аркадії з’являться ще три висотки за адресою Гагарінське плато, 5.

Попри протести місцевих жителів і судові позови, забудовнику все-таки вдалося отримати дозвіл на будівництво. Документ видали ще у вересні, та на цій ділянці мали з’явитися школа і дитячий садок. Замовником багатоквартирного житлового комплексу UNITY TOWERS виступає ТОВ «Камертон», спроєктувала його компанія «Мегалайн Проект», а підрядником буде компанія «Ейч Пі Груп». У кожному будинку передбачено 25 поверхів.

9 декабря, 2019 16:49