Одесса
6 Co
USD

Пошукова операція на місці згорілого коледжу триватиме усю ніч (відео)

На місці пожежі на Троїцькій нарешті розпочалися пошукові роботи, вони триватимуть усю ніч.

Зниклими безвісти залишаються 13 осіб, востаннє люди виходили на зв’язок учора вдень. Кількість постраждалих зросла до 31-ї особи.

Ранок після пожежі: з обвугленої будівлі досі йде дим. Понад добу рятувальники заливають осередки вогню та тління. Стіни можуть обвалитись у будь-який момент.

На пошукову операцію чекають десятки людей: 14 осіб офіційно вважають зниклими безвісти. Двоюрідний брат Христини — 16-річний Кирило — востаннє виходив на зв’язок учора, коли коледж вже охопило полум’я.

Люди не втрачають надії та ширять світлини своїх родичів по соцмережах. Катерина чекає на звістку від доньки.

Тим часом люди приносять їжу, гарячі напої та ковдри. Один з одеситів привіз кавомашину та шість годин поспіль пригощав усіх безкоштовною кавою.

Зрештою тільки з дозволу експертів-будівельників розпочинають повноцінну пошукову операцію, яка триватиме усю ніч. До операції залучена й спецбригада з Києва у складі 23 людей.

За однією з версій, джерело полум’я було в закритому кабінеті на третьому поверсі.

За два дні кількість постраждалих від пожежі зросла до 31-ї особи. 26 залишаються у лікарнях у стабільному стані, двоє — у важкому, серед них рятувальник.

Одразу стало відомо про одну загиблу: 16-річну студентку Ксенію Бабенко, а вже сьогодні ввечері під уламками знайшли тіло жінки.

Пошуки 13 людей тривають. За прогнозами представників облдержадміністрації, повністю завершать розчищати місце трагедії до 7 грудня.

Чергова масштабна пожежа в Одесі із загиблими знову провокує перевірки: президент Володимир Зеленський розпорядився інспектувати всі місця масового перебування людей.

5 та 6 грудня оголошено днями жалоби.

5 декабря, 2019 21:28