Одесса
1 Co
USD

Под Верховной Радой произошли столкновения полиции и протестующих (видео)

17 правоохранителей пострадали, двое из них — в больнице. 26 человек задержали. Такой результат стычек под Верховной Радой между участниками митинга против открытия рынка земли и полицией.

Потасовки начались во время установки одной из палаток.

«Працівникам поліції не сподобалося, що ми ставимо намети посеред дороги, але замість того, щоб взяти мегафон або це сказати, вони одразу на нас налетіли й забрали ці намети. Потім, ви бачили, що й каміння літало. Бачив хлопців, кому навіть в голову прилітало. Тут швидка працювала, а потім нас взагалі відтіснили туди, на тому перехресті стояли, й вже на вихід назад не запускали», — рассказал участник протеста Артем.

«Приблизно об 11-ї години всупереч заявленим форматам акції група людей намагалась виставити армійські намети на вул. Грушевського. Поліція спілкувалася з ними й намагалася в форматі діалогу, щоб цього не робили й не перекривали надовго вулицю Грушевського, по який рух було обмежено під час проведення акції. Це не вдалося, намагалися встановити намети. Поліція після того, як діалогу не вийшло і почалися провокації проти поліцейських, застосувала необхідну силу, кілька наметів було заблоковано», — сообщил руководитель ГУ НП в Киеве Андрей Крищенко.

17 декабря, 2019 20:26