Одесса
6 Co
USD

Побита за викриття розкрадання майна у військовій частині (відео)

Викрила розкрадання майна у військовій частині, внаслідок чого опинилася у госпіталі.

З такою скаргою до журналістів 7 каналу звернулася жінка-військовослужбовець Наталя Куліш, рядова військової частини А3438, що у селі Красносілка поблизу Одеси. Постраждала каже: через упереджене ставлення до неї у частині стався конфлікт. Дівчині вибила зуби товаришка по службі.

«Хотіла піти додому раніше. Я сказала, що раніше ти додому не підеш, зробимо разом і потім підеш додому. Ротний наш це все бачив. Віра почала обурюватися, почався конфлікт і вона неочікувано вдарили мені в обличчя», — розповіла військовослужбовець військової частини А3438 Наталя Куліш.

Але до лікарні чи санітарної частини дівчину не відпустили. Довелося виходити на службу.

«Я ці зуби приклеїла на клей “Секунда”. Вийшла в понеділок на роботу. Підійшла до зампотилу Ангелюка, розказала про ситуацію. Ангелюк мені сказав, погрозив вірніше, що відправить мене на ВЛК і звільнить», — зазначила Наталя Куліш.

А все через те, каже Наталя, що вона не захотіла замовчувати факти розкрадання у військовій частині.

«Я сама бачила, як відкривався склад і як без документів все давалося. Я це бачила сама. І при цьому всьому при мені неодноразово звертались, я не буду називати імен, до кого звертались, за сухпайками, скільки їх потрібно, відкривався склад і давалися ці сухпайки без документів», — додала Наталя Куліш.

Після звернень рядової до керівництва ставлення до неї змінилося. Наталю відряджали на брудну роботу, яка ніяк не пов’язана з її основною діяльністю на службі. А отримані в частині травми не фіксували. Це призвело до серйозних проблем зі здоров’ям.

Наразі жінка лікується у військовому шпиталі, однак побоюється за своє життя. Каже, їй погрожують та застосовують психологічний тиск.

Сьомому каналу вдалося зв’язатися із міністром оборони України Андрієм Загороднюком.

Про розгляд ситуації він заявив на своїй сторінці Фейсбук:

«Щойно мені стало відомо про факт побиття жінки-військовослужбовця в одній із військових частин в Одеській області. З робочим візитом в Одесі перебуває мій заступник Іван Руснак, який розбирається із ситуацією на місці. Паралельно Військова служба правопорядку проводить службове розслідування і надає відповідні матеріали до Військової прокуратури. Справу беру під особистий контроль. Деталі повідомлю після того, як з’ясую усі подробиці».

7 канал також стежитимемо за розгортанням подій.

25 декабря, 2019 18:41