Одесса
1 Co
USD

Одеська облрада виділила допомогу сім’ям загиблих у пожежі на Троїцькій (відео)

Майже 3 мільйони гривень. На позачерговій сесії Одеської облради з резервного фонду бюджету виділили гроші на компенсації сім’ям загиблих і постраждалих у трагічній пожежі на Троїцькій, 25.

На початку засідання депутати облради вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час трагічної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Після цього перейшли до основного питання: виділення сім’ям матеріальної допомоги. 64 депутати, які були присутні у залі, одноголосно ухвалили рішення. Всього — 2 мільйони 860 тисяч гривень.

Зараз основне завдання — знайти та покарати винних. Але найголовніше — не допустити повторення такого в майбутньому, — додав заступник голови Одеської облради.

Наразі поліція розглядає три версії виникнення пожежі: несправність проводки, підпал, а також необережне поводження з вогнем.

Нагадаємо, в пожежі, яка сталася 4 грудня на Троїцькій, загинуло 12 осіб і ще четверо вважаються безвісти зниклими. Володимир Зеленський доручив Кабміну спільно з керівництвом усіх міст України до 10 січня 2020 року перевірити дотримання заходів з пожежної безпеки. Йдеться про школи, дитячі садочки, виші та інші місця масового скупчення людей.

11 декабря, 2019 17:55