Одесса
8 Co
USD

Одесити знову платитимуть більше: тарифи на тепло зросли (відео)

Платити доведеться ще більше! Аж на 34 %. В комунальному підприємстві «Теплопостачання міста Одеси» оголосили нові тарифи.

Кажуть, рішення вимушене. Адже за останні два роки змінилася ціна на газ, зросла мінімальна заробітна плата та податки.

Проєкт оновлених тарифів вже затвердили. Ось скільки коштуватиме тепло в опалювальному сезоні 2020–2021.

«Для населення — це 1357 грн 38 коп., бюджетні установи — 1432 грн 83 коп., інші споживачі — 1428 грн 36 коп., релігійні організації — 1429 грн 02 коп. Тому відхилення від чинного тарифу становило 34 %», — прокоментувала директор КП «Теплопостачання міста Одеси» Ганна Позднякова.

Що цікаво, водночас із тим, як одеситам озвучували нові тарифи, прем’єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Фейсбук опублікував таку заяву:

«Сума в платіжці за тепло має знизитись до 30 %. Уряд сьогодні ухвалив рішення, яке дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30 %. Це результат спільної роботи нашої команди та Президента України Володимира Зеленського. Так, від сьогодні теплопостачальники можуть перерахувати платіжки. За нашими розрахунками, платіжка за грудень може бути вже нижча на 30 %. Всі відповідні інструменти ми надали місцевій владі. Щойно на Раді розвитку громад і територій звернувся до міських голів та органів місцевого самоврядування, аби вони провели відповідні перерахунки. Українці повинні відчути зміни у своїх платіжках вже зараз, а не через 3–5 років. Ми дали необхідний механізм. Тепер вся відповідальність — на владі на містах».

24 декабря, 2019 19:43