Одесса
9 Co
USD

Новий голова Одеської митниці розказав про робочі плани (відео)

Боротьбу з сірим імпортом оголосив виконувач обов’язків начальника Одеської митниці Євгеній Кодіс на першій зустрічі з представниками бізнесу та профільними громадськими діячами.

Також Кодіс заявив, що займеться і вантажними перевезеннями в області.

«Я меняю, и сейчас готовятся внутренние изменения технологических схем передвижения грузов по области. На сегодняшний день законодатель позволяет заходить в Одессу и распределяться по внутренним портам. Машина едет пятеро суток, мы имеем риски с перегрузом, с неправильным досмотром, с контрафактным грузом и так далее. Я сейчас занимаюсь этим вопросом», — повідомив в. о. начальника Одеської митниці Держмитслужби Євгеній Кодіс.

З нового року на базі митниці почнуть створювати громадську раду.

Нагадаємо, Володимир Зеленський в серпні ініціював звільнення з посади голови ДФС Олександра Власова. Євгенія Кодіса призначили близько двох тижнів тому. Донедавна він очолював відділ митного аудиту ДФС у Києві, працював у Дніпропетровській митниці, Вінницькій та Херсонській.

Також додамо, з 8 грудня в Україні після поділу ДПС на Державну податкову службу та Державну митну службу розпочала діяти нова митниця.

Виконувач обов’язків начальника Одеського підрозділу каже: процес переведення кадрів у новостворені структури триває, не перевели ще 280 осіб.

24 декабря, 2019 17:06