Одесса
4 Co
USD

Не працює ліфт, який встановили у 9-поверхівці за міською програмою (відео)

Хотіли як краще, а вийшло як завжди. Майже місяць мешканці дев’ятиповерхівки на Корольова, 1-А, вимушені пішки ходити до своїх квартир.

Там людям замінили ліфт, однак із ним одразу почалися проблеми, аж поки підіймач не вийшов з ладу зовсім. Значна частина жителів будинку — пенсіонери.

На дев’ятий поверх 73-річній Михайлині Йосипівні доводиться ходити по декілька разів на день. І так вже другий тиждень поспіль.

Все почалось нібито з доброї ініціативи. Старий ліфт замінили в рамках міської цільової програми. Підозри у мешканців виникли одразу: спочатку очільнику ОСББ не надали ані актів випробувань, ані документів на введення в експлуатацію, або хоча б журналу про відвідування майстра. А він приходив часто: новенький ліфт почав ламатися навіть частіше за старий та зрештою в машинному відділенні виникла пожежа.

Але в «Одесаліфті» експертизу від пожежного інспектора не приймають. Припускають умисний підпал.

Обурені мешканці зібрались на зустріч. Кажуть: на неї мав прийти інший пожежний інспектор, представники департаменту ЖКГ та фахівець «Одесаліфту». З’явився лише останній, та на камеру розмовляти відмовився.

За словами місцевих, в компанії наполягають на власній експертизі, аби потім відправити обладнання по гарантії. Місцеві ж хочуть незалежного висновку якомога скоріше.

3 декабря, 2019 14:44