Одесса
6 Co
USD

Мешканці Затоки зібрались біля ОДА, аби привернути увагу до рейдерських війн за курорт (відео)

15 спалених і знищених баз відпочинку в Затоці. І це за п’ять останніх років!

Місцеві впевнені: всі підпали умисні та за кожним є неприкритий кримінальний слід об’єднаного злочинного угруповання. Минулої суботи жителі Затоки зібралися під Одеською облдержадміністрацією з вимогою звернути увагу на те що коїться на курорті.

Більш ніж п’ятдесят жителів курортного селища Затока з різнокольоровими фаєрами зібралися під Одеською облдержадміністрацією. Люди стурбовані не тільки рейдерськими захопленнями їхнього майна, а й новою забудовою. Впевнені: вона призведе до екологічної катастрофи, бо стоншується пісочний насип коси, на якій розташоване селище.

За минулі п’ять років у селищі спалили та захопили 15 баз відпочинку, а також ринок. Бізнесмени вже зверталися і до прокуратури, і до судів, але правоохоронці, за словами місцевих, не реагують.

З тими, хто не згоден із захопленням земель в Затоці, ОЗУ не церемониться і навіть не намагається домовитися. Погрожують не тільки словами. Спалюють машини, відбирають земельні та садівничі ділянки.

До мітингувальників вийшов заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Денис Ванаш. Але на питання, чому цілу низку звернень до Максима Куцого ще досі не розглянули, відповісти не зміг.

Акція під Одеською державною адміністрацією тривала кілька годин. Якщо й після неї жителів Затоки не почують, вони готові вирушити до Києва. Звертатимуться особисто до президента, аби той допоміг розв’язати проблеми курортного селища.

23 декабря, 2019 14:29