Одесса
6 Co
USD

Лутковская: достигнута договоренность о взаимном обмене пленными до конца года

Валерія Лутковська щодо досягнутих домовленостей стосовно взаємного звільнення утримуваних осіб, що має відбутися до кінця 2019 року.

Валерія Лутковська щодо досягнутих домовленостей стосовно взаємного звільнення утримуваних осіб, що має відбутися до кінця 2019 року.

Опубліковано Офіс Президента України Понеділок, 23 грудня 2019 р.

Возвращение украинских пленных на родину состоится до конца года.

Как сообщила представительница Украины в гуманитарной подгруппе Трехсторонней контактной группы Валерия Лутковская, такая договоренность была достигнута сегодня.

«Було нарешті досягнуто домовленості щодо проведення взаємного звільнення осіб до закінчення цього року, як, власне, й було домовлено під час паризького саміту в Нормандському форматі. І це величезне щастя, тому що ми зможемо нарешті забрати з незаконного утримання під вартою тих наших хлопців, яких не змогли забрати у грудні 2017 року, тих хлопців, які протягом чотирьох років після Іловайська, Дебальцевого перебували в полоні і які протягом чотирьох років не мали можливості навіть поспілкуватися зі своїми сім’ями», — заявила она.

Сейчас, по словам В. Лутковской, уточняются списки.

Напомним, что предварительная договоренность об обмене была достигнута на встрече лидеров «Нормандской четверки» в Париже 9 декабря.

23 декабря, 2019 18:04