Одесса
8 Co
USD

З палаючої будівлі телефонували рідним, аби попрощатись (відео)

На місці пожежі у економічному коледжі розпочали розбирати завали.

Тим часом троє постраждалих перебувають у важкому стані, ще один, рятувальник, — у вкрай важкому.

Нагадаємо, пожежа сталася вчора вдень, відомо про загиблу дівчину, 28 постраждалих, ще 14 осіб шукають.

Христина до пізньої ночі залишалася на місці події, аби отримати бодай якусь інформацію про двоюрідного брата Кирила, якого досі не знайшли.

Всього у списках зараз 14 осіб, місцеперебування яких не відоме. Серед них і 18-річна Люда, студентка третього курсу. Востаннє говорила з матір’ю напередодні ввечері.

Родичам тих, кого не можуть знайти, рятувальникам та медикам небайдужі одесити приносили їжу, гарячі напої та ковдри. Один чоловік навіть привіз кавомашину та шість годин поспіль пригощав усіх безкоштовною кавою.

Сьогодні на підмогу з Києва прибув додатковий загін рятувальників і кінологів. Також пожежники продовжують заливати будинок, він досі тліє.

Офіційної причини займання поки не називають. За однією з версій, джерело полум’я було в закритому кабінеті на третьому поверсі.

Додамо, зараз відомо про одну загиблу, це 17-річна студентка. В обласному департаменті охорони здоров’я кажуть: на сьогодні в стаціонарі в різних медичних закладах перебувають 26 осіб. З них 15 неповнолітніх та семеро рятувальників. Четверо в тяжкому стані, один рятувальник — у комі.

На місці трагедії вже розпочали розбирати завали.

5 декабря, 2019 15:08