Одесса
6 Co
USD

Знайдено тіла усіх загиблих на Троїцькій, 25, розчищувальні роботи на місці пожежі тривають (відео)

Кількість підтверджених жертв пожежі в економічному коледжі становить 16 осіб. Останніх трьох загиблих, що вважались зниклими безвісти, знайшли під уламками учора вночі. Особи поки не ідентифікували.

Тиждень після трагедії. Пошукову операцію офіційно завершили: тіла 14 людей знайшли, чотирьох ідентифікували, імена решти стануть відомі після генетичної експертизи. Вона триватиме 14 днів.

До будівлі продовжують нести квіти, свічки, іграшки та навіть солодощі. Люди допомагали й упродовж усієї пошукової операції, починаючи від їжі та води і закінчуючи берцями та оснащенням. Саме завдяки цьому рятувальники не зупинялись ані на добу. За підрахунками волонтерів організації «Нове життя», одесити принесли півтори тисячі пар взуття, понад дві тисячі пар окулярів та ліхтариків.

Робота на місці трагедії триватиме ще декілька днів. Розчищатимуть завали після пожежі та вивозитимуть сміття.

Зрештою експерти мають встановити подальшу долю самої будівлі. Попередній огляд вже закінчили, але слідчі дії в будівлі продовжаться.

Тим часом з 16 грудня в Овідіопольському районі зачинять чотири школи через вади протипожежної системи. Все тому, що в бюджеті району немає грошей на усунення недоліків.

12 декабря, 2019 20:33