Одесса
6 Co
USD

Засідання у справі Геннадія Труханова перенесли на 2020 рік (відео)

Під час обшуків у помешканні колишньої дружини Геннадія Труханова детективи НАБУ знайшли його пістолет та 300 тисяч доларів, які нібито належать матері одеського мера.

Про це свідчать відео, які сьогодні показали на засіданні Вищого антикорупційного суду.

На думку прокурорів, Труханов і його колишня дружина Колтунова розлучилися фіктивно. Все, аби уникнути декларування майна та коштів. На їхні стосунки вказує телефонне листування особистого характеру.

Сам мер Одеси заперечує це й каже, що з ексдружиною в нього немає відносин, зі спільного — лише виховання дітей.

«Мне хотелось бы, с одной стороны, чтобы скорее закончилось вот это «дослідження доказів, на думку сторони обвинувачення». Меня не услышали на досудебном расследовании. На мой взгляд, все, что сегодня говорилось, — фантазии, просто фантазии», — зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

«Що сторона обвинувачення інкримінує? Те, що під час подання декларації Труханов не вказав у 2015 та 2016 роках, що Колтунова являється членом сім’ї Труханова, а саме його дружиною. Також він не вказав про те, що Труханов і Колтунова спільно проживали за однією адресою. На думку сторони обвинувачення, мали певні права обов’язки та об’єднані спільним побутом», — заявив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Омельченко.

Наступні судові засідання у справі Геннадія Труханова відбудуться 2020 року, а саме 23 та 24 січня, а також 4 та 5 лютого.

Нагадаємо, що Геннадію Труханову інкримінують подання недостовірних відомостей у деклараціях на загальну суму понад п’ятдесят мільйонів гривень у 2015 та 2016 роках.

На попереднє засідання суду 22 листопада мер Одеси не прибув. Заявив, що опинився у лікарні через сильне навантаження під час занять спортом.

9 декабря, 2019 20:11