Одесса
8 Co
USD

Заступник міністра оборони зустрівся з побитою військовою (відео)

Заступник міністра оборони України Іван Руснак зустрівся з постраждалою у частині А3438, що у селі Красносілка.

Наразі за фактом побиття військова прокуратура відкрила кримінальне проваждення. Також розслідуванням можливих корупційних дій з розкраданням майна займуться детективи НАБУ.

«Факт, який озвучений, доведений до НАБУ. Це орган державний, який ці питання вивчає. Зараз я виходжу, міністра оборони проінформую, і я впевнений, що він прийме рішення і сюди приїдуть наші фахівці департаменту аудиту, інших структур», — заявив заступник міністра оборони України Іван Руснак.

Після зустрічі Наталя Куліш розповіла, що заступник міністра пообіцяв їй забезпечити захист. Адже жінка вже отримувала погрози.

«Я йому розповіла про всі корупційні діяння, він обіцяв мені допомогти, розібратися в ситуації. Більше нічого сказати не можу. Так, захист він мені обіцяв. Погрожувати мені більше ніхто не буде і допитувати ходити, як вони кожен день ходять, теж не будуть», — розповіла дівчина.

Наразі постраждала залишається на стаціонарному лікуванні у військовому шпиталі.

«Зараз вона проходить всі процедури, обстеження, зробили їй рентгени, подивилися, які саме зуби, і ми зробимо все можливе і неможливе, щоби відшкодувати той ефект. Ви побачите, що буде краще, ніж зараз», — повідомив т. в. о. начальника Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Петро Аврамов.

Нагадаємо, в госпіталь жінка потрапила після побиття у військовій частині товаришкою по службі. А все через те, каже Наталя, що вона не захотіла замовчувати факти розкрадання.

26 декабря, 2019 16:56