Одесса
1 Co
USD

Загроза обвалу згорілої будівлі на Троїцькій, 25, зберігається (відео)

Загроза обвалу згорілої будівлі Асвадурова зберігається.

Наразі в облдержадміністрації готують проєкт укріплення. Задню стінку має зафіксувати металева конструкція. Вона ж дасть змогу проводити пошукову операцію з боку внутрішнього двору.

Стіна будівлі з боку внутрішнього двору може обвалитися будь-якої миті. Саме тому рятувальники ніяк не розпочнуть розбирати завали у цьому місті.

Наразі з’явилася інформація, що економічний коледж нещодавно перевіряли співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій. Приблизно за два тижні до пожежі навчальному закладу видали рекомендації щодо поліпшення пожежної безпеки.

Зокрема, порадили зняти решітки з вікон на першому поверсі, а також демонтувати вагонку, якою були облицьовані стіни. Але коледж мав набагато серйозніші проблеми з безпекою: автоматичної протипожежної сигналізації в закладі взагалі не було, а ручна не спрацювала.

Тим часом одесити продовжують нести квіти на місце трагедії. Багато хто з надією очікує, що їхніх родичів і знайомих знайдуть живими.

Попри загрозу обвалу рятувальники продовжують пошукові роботи. Лише за останню добу вивезли близько двох тисяч кубічних метрів уламків.

Нагадаємо, керівника департаменту освіти облдержадміністрації Олександра Лончака звільнили, а голову Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Віктора Федорчака та його заступника відсторонили.

Станом на 9 грудня відомо про дванадцятьох загиблих. В лікарні померли 16-річна студентка та 43-річний рятувальник. Тіла інших знайшли під завалами.

Всього постраждало 30 осіб. На сьогодні в лікарнях залишаються дев’ятеро.

9 декабря, 2019 20:21