Одесса
4 Co
USD

Загроза обвалення будівлі на Троїцькій зберігається — пошуки постраждалих ускладнились (відео)

За добу кількість постраждалих під час пожежі в економічному коледжі збільшилася до 31 особи.

Двоє студентів звернулися амбулаторно в поліклініки. Наразі рятувальники розбирають згарище в будинку Асвадурова.

Загроза обвалення будівлі досі зберігається, тому працівник ДСНС працюють дуже обережно. За дві доби рятувальникам вдалося розібрати 300 кубічних метрів завалів. На місці зараз працює приблизно сотня співробітників ДСНС.

Всього до спецоперації залучили 46 одиниць техніки та 271 особу.

Нагадаємо, вчора ввечері на місці пожежі під завалами в районі другого поверху виявили тіло однієї жінки. Причина смерті — отруєння продуктами горіння. Правоохоронці встановили її особу: це викладач коледжу. Вона стала другою жертвою пожежі. Раніше в лікарні померла 16-річна Ксенія Бабенко.

Зараз слідчі дії на місці трагедії тимчасово зупинили. За словами начальника ДСНС в Одеській області Віктора Федорчака, перевірку закладу проводили і тоді виявили низку порушень: легкозаймисті пластикові панелі в коридорах, відсутність повідомлень про пожежні виходи, а також в будівлі не було належної пожежної сигналізації.

Віктор Федорчак також стверджує, що 4 грудня виклик був пізнім: рятувальники прибули на місце, коли вже площа займання вже була великою.

Зазначимо, сім рятувальників постраждали під час ліквідації пожежі. Одного — Сергія Шатохіна — збила з пожежної драбини студентка, яка вистрибнула з вікна. Він перебуває в реанімації в стані штучної коми. Ще четверо рятувальників отримали травми внаслідок обвалення внутрішніх сходів будинку.

Крім того, поповнився список зниклих. У поліцію звернулися батьки студентки коледжу. Востаннє з нею розмовляли телефоном ще 30 листопада. Наразі залишається невідомою доля ще 14 осіб, які перебували або могли бути в будівлі.

6 декабря, 2019 14:52