Одесса
8 Co
USD

Загиблого на пожежі студента Кирила Трофимчука поховали в Одесі (відео)

Кирила Трофимчука поховали сьогодні в Одесі. Нагадаємо, він та ще 15 людей загинули в пожежі в будинку Асвадурова 4 грудня.

Студенту коледжу економіки та готельно-ресторанного бізнесу було лише 16 років. У момент займання Кирило перебував на п’ятому поверсі, на лекції з вищої математики.

Рідні хлопця розповіли, що він зателефонував їм під час пожежі й сказав, що задихається від диму.

«Не понесли реально на сегодняшний день ответственность никто. Я только что сегодня разговаривал со следователем, меня интересовало одно: скажите, пожалуйста, реально подожгла, ничего не сделала для устранения, открыла кабинет, увидела огонь и закрыла этот кабинет зав. экономической кафедры. Она на сегодняшний день как ни в чем не бывало преподает перед теми же учащимися, студентами, 16 из которых она спалила», — обурюється батько померлого студента Ігор Трофимчук.

Попрощатися із загиблим прийшли його родичі та знайомі. Журналістам розповіли: це вже не перша страшна трагедія в цій сім’ї.

«Два года тому назад у них в 16 лет старший сын умер. И вот сейчас такая трагедия. Это просто ужасно», — розповіла родичка загиблого хлопця Людмила Назарук.

Колектив 7 каналу висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у трагічній пожежі.

25 декабря, 2019 14:40