Одесса
5 Co
USD

ЖК в Маячному провулку: питання інфраструктури та безпеки (відео)

Уникнути чергового інфраструктурного колапсу через будівництво у Маячному провулку.

Там роботи вже у самому розпалі. Шестиповерхівка на 350 квартир «росте» прямо на схилі, навпроти — військова частина, позаду — відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених, а поряд ще й чоловічий монастир.

Представники цих суміжних земельних ділянок висловлюють занепокоєння через навантаження на комунікації. А ще — небезпеку будівництва на сейсмічно рухливому ґрунті.

«Забудовник запевнив нас: є експертний звіт про те, що усі вишукувальні роботи виконані з урахуванням будівельних норм. Відкритим залишилося питання запроєктованих вимірювальних свердловин, не відомо, у кого вони будуть на балансі. Ми чіткої відповіді не дізналися від департаменту захисту узбережжя або ОСББ, яке буде обслуговувати цей житловий комплекс», — заявив представник ГО «Спільна мета» Олександр Степанюк.

Ще одна проблема, яку можна відчути вже зараз, — це транспортна розв’язка. Адже до майбутнього ЖК та усіх установ веде єдина вузька дорога, яка не витримає нового потоку мешканців.

А на релігійні свята її взагалі перекривають.

«На Пасху, на Крещение люди идут в большом количестве, и соответственно это будет представлять большую сложность для тех, кто будет жить. Невозможно людям посигналить и сказать: “Извините, мы здесь живем”. Это тысячи людей. Люди почитают монастырь и идут в этот монастырь, и это будет сложностью не только для прихожан, а и, в первую очередь, для жителей», — прокоментував Протоієрей Павло Поліщук, представник Одеської єпархії УПЦ.

13 декабря, 2019 19:39