Одесса
3 Co
USD

Евакуюватися з коледжу під час пожежі було неможливо, — ГУ НП (відео)

Вогнегасники знайшли лише під ліжком у кімнаті коменданта будівлі. В інших приміщеннях коледжу поки що жодного.

Про це повідомив начальник Національної поліції в Одеській області Олег Бех на брифінгу після засідання урядової комісії з розслідування причин пожежі.

Автоматичної сигналізації в коледжі не було, лише застаріла механічна кнопка на першому поверсі біля вахтера. Та, як виявилося, рятувальників викликали запізно: коли прибув перший підрозділ, площа пожежі становила вже 700 квадратних метрів.

«На цей час комісії я доповів перші напрацювання, які показують, що були грубі порушення правил пожежної безпеки. По-перше, це евакуація. Фактично, вона була неможлива», — заявив начальник ГУ НП в Одеській області Олег Бех.

Також голова управління повідомив, що у коледжі навчалося більше ніж 600 учнів на контрактній основі. За рік вони платили приблизно 10–14 тисяч гривень.

«Були кошти в коледжі, щоб забезпечити безпеку дітей? Мабуть, були. Тому слідство має надати оцінку діям керівництва і розібратися, чи використовувались кошти, куди використовувались», — зазначив Олег Бех.

Вчора директорці коледжу повідомили про підозру у службовій недбалості.

Нагадаємо, зараз розглядають три версії причин пожежі. Перша — несправність електропроводки, друга — навмисний підпал, а третя — необережне поводження з вогнем.

Додамо, Одеська облдержадміністрація виділить з резервного фонду бюджету майже 3 мільйони гривень одноразової допомоги родинам загиблих та постраждалих.

10 декабря, 2019 17:12