Одесса
8 Co
USD

ДСНС через суд вимагає закрити Одеський обласний онкодиспансер (відео)

Закрити Одеський обласний онкодиспансер вимагають через суд представники регіонального управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Вони наприкінці жовтня провели перевірку у медзакладі й виявили порушення пожежної та техногенної безпеки. У ДСНС вважають, що це може призвести до виникнення надзвичайної ситуації, аварії або пожежі. Зі свого боку керівництво лікарні заявляє, що вже вирішило низку питань.

«Мы восстановили и создали новую техническую документацию, наладили пути эвакуации, сделали спецосвещение на предмет пожарной тревоги, провели занятия с персоналом, докупили гидранты, оснастили пожарные щиты. На данный момент заключили договор и идут работы по обработке чердаков и крыш», — повідомив головний лікар Одеського обласного онкодиспансеру Олег Лук’янчук.

Нагадаємо, спеціальна комісія встановила, що пожежа в одеському коледжі сталася внаслідок займання побутового електричного обладнання.  Також відомо, що частина людей просто не змогли евакуюватися через те, що один з виходів був закритий.

Після трагедії Володимир Зеленський доручив Кабміну спільно з керівництвом усіх міст України до 10 січня 2020 року перевірити дотримання заходів з пожежної безпеки.

Йдеться про школи, дитячі садочки, виші та інші місця масового скупчення людей.

27 декабря, 2019 15:09