Одесса
4 Co
USD

Голову ДСНС в Одеській області відсторонили через трагедію на Троїцькій (відео)

Керівника департаменту освіти облдержадміністрації Олександра Лончака звільнили, а голову Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Віктора Федорчака та його заступника відсторонили.

Про кадрові зміни, пов’язані із трагедією на Троїцькій, 25, під час візиту до Одеси заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Тобто людину, яка відповідала за навчальну частину в області, вона з певних причин не впоралася зі своїми обов’язками. Там не були оформлені документи певним чином, щоб коледж міг нормально фінансуватись на капітальні видатки. Так само я звернувся сьогодні до керівництва ДСНС для того, щоб відсторонити, а потім й звільнити керівника Одеської ДСНС та заступника, який відповідав за профілактику», — заявив прем’єр.

Завтра, 10 грудня, розпочне роботу урядова комісія з розслідування обставин пожежі на Троїцькій, 25. Паралельно працюватиме комісія у Верховній Раді, яка стежитиме за перебігом розслідування.

Також члени наради під головуванням прем’єра повідомили про те, що учасників рятувальної операції нагородять. Двох з них — посмертно.

«Уже коллегиальное наше решение: мы всей фракцией будем обращаться в Офис президента по поводу предоставления статуса Героя Украины погибшему спасателю МЧС, а также преподавательнице, которая несколько групп самостоятельно вывела, наибольшее количество людей спасла, но, к сожалению, сама погибла», — повідомив народний депутат України Давид Арахамія.

Нагадаемо, 4 грудня в будівлі на Троїцькій, 25, сталася масштабна пожежа. Станом на 9 грудня відомо про дванадцятьох загиблих.

В день трагедії в лікарні померла 16-річна дівчина, а вже 7 грудня спочив навіки 43-річний рятувальник, він так і не прийшов до тями. Тіла інших знайшли під завалами.

Всього постраждало 30 осіб. На сьогодні в лікарнях залишаються дев’ятеро. Рятувальники продовжують пошукові роботи.

9 декабря, 2019 15:08