Одесса
5 Co
USD

В Одесі затримали злочинців, що крали вантаж з контейнерів (відео)

Зливали олію, замість неї заливали воду та доставляли до порту. В Одесі розкрили схему крадіжки вантажу з морських контейнерів.

За словами постраждалого, сума збитку його фірмі становить понад 100 тисяч доларів.

Спільно з правоохоронцями 13 грудня експедитори затримали членів злочинної групи, що займалися крадіжками вантажу. Олію завантажували у флексітанки на заводі в Полтаві, далі мали везти у порт.

Однак дорогою олію зливали, замість неї заливали воду. Пошкоджені пломби акуратно ставили назад і закріплювали штифтами. Все нібито відбувалося з одним й тим самим транспортом.

Про це одеським експедиторам розказали колеги, які також постраждали. Коли перевірили дані машині, виявилося, що та якраз завантажується на заводі. У подвір’ї у селі Данилова Балка, що на Кіровоградщині.

Саме тут і замінювали товар на воду. На це місце вказав один із затриманих, він надав показання правоохоронцям на місці.

Іншого відвезли до Хаджибейського відділення поліції, згодом відпустили. В самому ж селі на місці злочину виявили ще одного члена угрупування — сина господаря будинку, де знайшли вантаж.

За словами нашого героя, цей чоловік — колишній співробітник МВС. Йому вдалося втекти.

Підприємець розказує: з 2018 року затриманим завдяки відпрацьованій схемі вдалося вкрасти товару приблизно на 125 тисяч доларів. Однак це лише один епізод. Скільки ще постраждалих — невідомо.

Кримінальне провадження відкрили на місці скоєння злочину, в Одесі ж — за фактом підроблення документів.

17 декабря, 2019 18:37