Одесса
0 Co
USD

Виступ російського артиста у день трауру спричинив акцію протесту (відео)

Розписали нічний клуб нецензурними фразами та розгромили фоє одного з відпочинкових комплексів в Одесі. Активісти влаштували неоднозначну акцію протесту під розважальним закладом через виступ російського репера.

Співак під псевдонімом Моргенштерн на концерті в день національного трауру заявив, що не розуміє скорботи та вважає її непотрібною. Цей й обурило одеситів, тож свої претензії вони прийшли висловити керівництву закладу і запитати, чому не заборонили виступ.

Написи на стінах, розбите скло та кілька кашпо з рослинами: вхід до готелю «Палладіум» тепер схожий на шлях з перешкодами. Все через резонансний виступ російського артиста, який в неділю під час трауру давав тут концерт і висловлювався, власне, що траур нікому не потрібен. Такими словами розпочав свій концерт в Одесі популярний репер Моргенштерн.

Реакція одеситів не змусила чекати. Вже наступного дня під стінами закладу влаштували акцію з погромом. З однією вимогою — публічне вибачення керівництва закладу.

Сам артист одразу почав звинувачувати ЗМІ, мовляв, його неправильно зрозуміли, а слова перекрутили. Тож у своєму профілі в інстаграмі в ті самі хвилини, коли й відбувався погром, написав пост і опублікував повне відео тієї фрази.

Тим часом через погром виходить адміністратор комплексу, каже: трагедії співчуває. Та зарадити нічим: не може додзвонитися до власника.

В результаті такої м’яко кажучи неформальної зустрічі активісти та адміністрація нічного комплексу все-таки знайшли спільне рішення: в «Палладумі» пообіцяли зібрати пресконференцію і публічно вибачитися перед одеситами.

10 декабря, 2019 15:24