Одесса
8 Co
USD

Більшість ялинкових ринків в Одесі законні (відео)

Більшість ялинкових ринків в Одесі законні. Поліцейські здійснили рейд місцями стихійного збуту новорічних дерев.

Майже всі продавці документи мали. Хоча на одну жінку все-таки склали протокол.

Хвоєю пахне ще здалеку. На Краснослобідському ринку розкинулась стихійна торгівля ялинками та соснами. Знімальна група 7 каналу разом з поліцейськими йде до першого-ліпшого продавця, запитуємо документи. Пів години очікування — і хлопець дійсно приносить документи. Для цього, каже, навіть з іспиту пішов. Поліцейські переглядають папери й виносять вердикт: все в нормі. Єдине зауваження виникає в нашої знімальної групи, адже на жодному з дерев немає чипа, що підтверджує законність вирубування.

Увесь пакет документів знаходимо й в наступній ятці.

Йдемо далі. В третього продавця не все так добре. Документів немає, та й сама жінка каже, що ці ялинки реалізує не вона, її просто попросили приглянути за товаром. Поки на продавчиню складають адмінпротокол, ми питаємо в людей, чи важлива для них взагалі наявність документів.

Якщо ж для вас важливо знати про походження і законність продажу дерева, пам’ятайте: є три обов’язкових документи, які мають бути на руках у продавця. Це реєстрація місця продажу, дозвіл від районної адміністрації та договір на участь в ярмарку.

Пам’ятайте й про чипи: кожна законно зрубана ялинка має свій ідентифікаційний номер. Його можна перевірити на сайті www.yalynka.info.

26 декабря, 2019 18:36