Одесса
5 Co
USD

Будинок, якого немає: інвестори добиваються документів на житло (відео)

Без нормального опалення та сподівань на новосілля. Інвестори багатоквартирного будинку на вулиці Воронезькій другий рік поспіль не можуть заселитися.

Кажуть: купили квартири ще у 2017-му. Та агенція нерухомості «Авалон», керівництво якої одночасно виступає й забудовником, здавати будинок не квапиться.

Дві жінки: одна з них — переселенка з Донецька, друга — з Криму. Об’єднує їх спільна біда: обидві віддали на нове житло останні гроші.

Кажуть, ще у 2016 році довірилися агентству нерухомості «Авалон» і придбали квартири в будинку за адресою вулиця Воронезька, 9. Здати його забудовник обіцяв протягом пів року.

Наразі вкладники вже другий рік поспіль не можуть отримати документи на придбане житло. За фактом п’ятиповерхівка навіть не має свого адресного номера. Адже в документах вказали чомусь сусідній багатоквартирний будинок.

Свої обіцянки забудовник не виконав і наполовину. Люди обурені: ззовні будинок схожий на візуалізацію заявленого проєкту, та всередині все валиться. Недоробки забудовника людям довелося ліквідовувати власними зусиллями та за свої кошти.

А тим, хто придбав квартири на п’ятому поверсі не пощастило двічі. З сумом жартують: уся стеля в них ніби гармошка. Одна з квартир і зовсім стала парадним входом на горище цього горе-будинку.

Розвалене подвір’я, порушення пожежної безпеки, проблеми з опаленням, вентиляцією та каналізацією. На ремонт своїх новеньких квартир люди витрачають майже ті ж кошти, за які придбали житло.

Кажуть, забудовнику Євгену Ставченку до цього діла немає. Додзвонитися до нього нам вдалося лише з шостої спроби. Чоловік запевняє: два тижні тому проводив збори, на яких обговорив з інвесторами всі домовленості.

Власники квартир сумніваються, що забудовник дотримається своєї обіцянки. Тож мусять звертатися до представників міської влади, аби ті владнали цю ситуацію.

Що цікаво, у 2016 році аналогічна ситуація трапилася з інвесторами сусіднього будинку. Люди протягом чотирьох років не могли заселитися у квартири. Хоча виплатили усю суму. Не обійшлося без звернень до поліції, прокуратури та керівництва міста. Того разу родини змушені були в’їхати в будинок без електрики та опалення.

26 декабря, 2019 14:39