Одесса
8 Co
USD

Благодійний фонд «Молодий інвалід» святкує день народження (відео)

По-домашньому й у вузькому колі: благодійний фонд «Молодий інвалід» відсвяткував своє 22-річчя в інтегрованому дитячому центрі «Шанс».

В цьому місці діти й підлітки з особливими потребами майже щоденно розвивають свої творчі здібності та навчаються нового. На святковому концерті вони презентували свої таланти.

«Задумка была такая, что для детей-инвалидов именно с 18 до 35 лет. Почему? Потому что у них самих был ребенок такого возраста, и они понимали, что его нужно как-то адаптировать. И нужно как-то помогать таким людям войти нормально в общество», — розповіла Ірина Габерстро, директор клубу «Шанс».

Фонд функціонує з 1997 року, за цей час до нього звернулася понад тисяча людей з інвалідністю. Та для засновників фонду, подружжя Габерстро, ця річниця — подвійне свято, адже це не тільки 22-річчя сімейної справи, а й день народження їхнього сина.

«28 декабря зарегистрировали фонд, который мы создали с женой для оказания помощи таким людям. У нас сын — инвалид группы А. Мы решили помогать этим ребятам и 28 декабря подписали договор на аренду первого нашего центра», — прокоментував голова БФ «Молодий інвалід» Валерій Габерстро.

30 декабря, 2019 14:45