Чемпіонат із волейболу серед прикордонників проходить в Одесі (відео)

Чемпіонат із волейболу серед прикордонників розпочався в Одесі.

На майданчику спортивного комплексу «Динамо» упродовж трьох днів змагатимуться за першість 12 команд, що представляють різні прикордонні загони від Волині до Луганщини. Також участь беруть військові Одеського загону морської охорони та окремого КПП «Київ».

«Это психологическая разгрузка наших военнослужащих, это командные соревнования, и на них сразу проявляется дух наших военнослужащих — сплоченность, а сплоченность — это самое главное в жизни», — повідомив голова спортивного комітету Держприкордонслужби України Микола Подоляк.

Чемпіонат із волейболу започаткували одночасно зі створенням прикордонного відомства. Імена цьогорічних переможців стануть відомі 7 листопада.

«Ми кожного року беремо участь у цих змаганнях, в минулому році ми були чемпіонами, в цьому році ми також беремо участь дуже напористо будемо змагатися. Сподіваємося, що знову виборемо цей кубок», — зазначив командир корабля морської охорони «Ізмаїл» Олександр Георгиця.

«Ми протягом п’яти років займаємо призові місця, але першого ще не було. Плануємо в цьому році заслужено його завоювати, перше місце в цьому чемпіонаті Державної прикордонної служби», — заявив начальник фізичної підготовки Ізмаїльського прикордонного загону Сергій Базарник.

5 ноября, 2019 17:45