Одесса
12 Co
USD

Чемпіонат України зі стрибків на батуті пройшов в Одесі (відео)

Найкращих спортсменів у стрибках на батуті визначали в Одесі.

Чемпіонат України пройшов серед дорослих чоловіків та жінок в індивідуальних і синхронних програмах. Показати свої вміння приїхало близько сотні атлетів із семи областей.

Вище, сильніше та спритніше: в Одесі завершився чемпіонат України зі стрибків на батуті. Це завершальний етап перед Всесвітніми змаганнями, що пройдуть у Токіо 25 листопада.

Відповідальність перед майбутнім чемпіонатом змушує понервуватися і досвідчених спортсменів. Антон Давиденко вже 15 років у батутному спорті, нещодавно в парі із Миколою Просторовим у синхронних стрибках здобув для збірної срібло на Європейських іграх. Нині головна мета — Олімпіада.

Критерії, за якими оцінюють спортсменів, — висота польоту, техніка виконання елементу, зміщення на батуті та коефіцієнт важкості. Команда під синьо-жовтим прапором впевнено крокує міжнародними змаганнями. Майже щоразу наші спортсмени повертаються із медалями.

На майбутньому чемпіонаті світу збірна України планує показати максимальний результат. На кону — ліцензія на Олімпійські ігри 2020 року.

4 ноября, 2019 17:00