Хлопцю, якого збила автівка на тротуарі, необхідна допомога для реабілітації (відео)

Андрію Ярошевському необхідна допомога для реабілітації. Хлопець у квітні 2018 йшов на роботу тротуаром, коли його збив автомобіль, водій якого не впоралася з управлінням.

Андрій переніс важкі операції, зараз проходить відновлення у Львівській області. Реабілітологи заспокоюють: у хлопця є всі шанси стати на ноги, однак грошей в родині обмаль, сама вона не справиться.

Вже понад рік рідні 25-річного Андрія Ярошевського борються за його здоров’я. Чоловік після страшної ДТП ніяк не може оговтатись. Андрій вже переніс декілька операцій. Зараз він на реабілітації у Модричах Львівської області.

Незадовго до ДТП у родині від хвороби помер вітчим Андрія, тож матері, яка працює вчителькою, та рідному брату доводиться самотужки шукати гроші на лікування. Для родини це велика сума: щомісяця необхідно трохи більше ніж 117 тисяч гривень.

Реабілітологи дають хлопцю позитивні прогнози. Кажуть, шанси стати на ноги в Андрія високі. Але в центрі варто пройти відновлення щонайменше протягом пів року. Рідним дозволили платити частинами, за кожні п’ять днів.

Зараз сплачено за 10 днів наперед, більше у родини коштів немає.

Якщо у вас є змога допомогти, надсилайте будь-яку суму на картки:
$ 5169 3075 1192 1756 (Укрсиббанк, міжнародний рахунок)
₴ 4731 2191 1642 7596 (ПриватБанк).

Нагадаємо, 24 квітня 2018 року Андрій йшов на роботу, але так туди і не дістався: його збив на великій швидкості автомобіль. За кермом Infiniti була дівчина, на пасажирському місці — її подруга. Вони обидві загинули. Рідні шукали Андрія майже дві доби. Пощастило: знайшли живим. Тепер борються за його здоров’я.

6 ноября, 2019 15:00