Мешканці Прилиманського вимагают захистити піхошодів на трасі (відео)

Жителі селища Прилиманське вийшли на зібрання: вони у розпачі, адже тільки за останній рік на трасі Одеса — Овідіополь та автодорозі Сухий Лиман загинуло 14 осіб.

Більшість трагедій сталося саме на пішохідному переході. Сім’ї постраждалих та місцеві вже п’ять років поспіль намагаються домогтися уваги облдержадміністрації до цієї проблеми. Та все марно: аварії трапляються лише частіше.

Люди бояться за своє життя і готові до рішучих дій.

Донька Валерії мріяла стати дизайнером, та злощасний випадок перекреслив всі плани. Дівчина верталася додому, коли на пішохідному переході поблизу Прилиманського її збило авто, яке йшло на обгін. Вижила лише тому, що вчасно доставили у лікарню. Тепер в неї інвалідність. Та на цьому страшні випробування Валерії не скінчились, жінку спіткало нове горе: на пішохідному переході автівка сбила її чоловіка.

В Прилиманському люди намагаються хоч трохи убезпечити життя своїх рідних. Тільки з початку листопада сталося дві ДТП, в яких ледь не загинули діти. Хоча траса й за межами села, та поблизу живе багато людей. Перетинати дорогу вкрай небезпечно, адже на цій ділянці чимало порушень: нестача регульованих пішохідних переходів, відсутність знаків обмеження руху, розмітки та світлофорів, ба більше — є гостра потреба встановити покриття та відбійники. А перевантажені фури не просто знищують асфальт, а й руйнують будинки поблизу дороги.

Після страшної ДТП наприкінці вересня, в якій загинуло дев’ятеро людей, тогочасний керівник автодору запропонував два варіанти вирішення проблеми. Для розширення траси за рахунок узбіччя і встановлення відбійника, необхідно буде відвести землю.

Представники Авангардівської ОТГ пообіцяли швидко це зробити і висадити уздовж розширеної дороги дерева. Та, як виявилось, більша частина землі належить приватним особам, тож виконання обіцянки затягнулося.

Якщо найближчим часом всі зазначені в офіційному зверненні проблеми обласна влада та автодор не вирішать, люди обіцяють виходити на акції. Перекриватимуть рух доти, доки не їх не почують.

4 ноября, 2019 18:53