Одесса
9 Co
USD

Зробімо Одесу чистою разом: суботник на узбережжі (відео)

Чисте узбережжя Одеси — не міф, а реальність!

Ініціативні містяни вийшли на 16-ту станцію Великого Фонтану, аби зібрати сміття, яке залишилося після вітряної погоди. До заходу долучилася і знімальна група 7 каналу.

Наша планета потерпає від сміття. Розкладання пластику стало однією з найактуальніших проблем сучасності: над людством нависла цілком реальна небезпека повністю «потонути» в горах з одноразового посуду і поліетиленових пакетів.

Уявіть собі: пластикова пляшка розкладається від 450 до 1000 років, поліетиленовий пакет — від 10 до 100, а фільтри для сигарет — 10–15 років. І весь цей непотреб забруднює не лише ґрунти, але й моря і океани. Страждають і люди, і тварини.

Саме тому боротьба із забрудненням, а особливо пластиком, зараз на часі.

Ініціативна група одеситів зібралася цієї суботи на 16-й станції Великого Фонтану для того, щоб зробити наше місто кращим. З собою волонтери взяли сміттєві пакети, рукавички, чай-каву і дуже гарний настрій.

Приєднатися до акції можна в будь-який момент. Під час прибирання схилів біля «Ланжерону» на суботник зібралося приблизно 70 людей. Кажуть: прийшли, бо вже не можуть терпіти бруду.

Та не лише одесити прибирають схили. На допомогу з Литви до нашого міста приїхав Олександрос.

Від «Золотого берега» волонтери вирушили у бік Свято-Іверського монастиря. На кінцевій зупинці маршруту учасників чекає вантажівка, в яку завантажують зібране сміття.

4 ноября, 2019 17:00