Вбивство 14-річної одеситки: що відомо про підозрюваного та жертву (відео)

П’ятнадцятирічний хлопець вбив чотирнадцятирічну знайому, з якою відпочивав в одній компанії в Лиманському районі.

Він запросив дівчину прогулятися окремо, а інші підлітки розійшлись по домівках. Того дня мати так і не дочекалась доньки додому та звернулася до поліції. Вранці дівчину знайшли мертвою у лісосмузі.

14-річна Дарина поїхала з друзями за місто на відпочинок, компанія зібралась велика: близько 30 осіб. Розмістились у лісосмузі в Лиманському районі.

Серед знайомих був й 15-річний Кирило, він запропонував дівчині прогулятись разом. Через деякий час телефонувала подруга, однак їй вона сказала, що погуляє ще трохи, тож друзі розійшлись по домівках. А Дарина додому того вечора так і не повернулася.

Мати того ж дня звернулась до поліції. Правоохоронці шукали дівчину всю ніч, знайшли вранці в лісосмузі. Як виявилось, хлопець намагався схилити Дарину до інтимного зв’язку, через відмову оскаженів та побив її. Роздягнув, а потім задушив.

Далі підліток забрав телефон жертви та здав його у ломбард. За отримані гроші придбав наркотики, за словами самого хлопця, так звану «сіль».

Супутника загиблої вже розшукали й доставили в поліцію. За інформацією правоохоронців, той ховався у своїх знайомих.

Підлітку загрожує до 15 років позбавлення волі. Як виявилось, юнака вже двічі затримували за грабунки. Він навіть мав умовний термін покарання. Дарину ж характеризують позитивно. Вона з благополучної родини та ніколи не тікала з дому. З однокласниками Дарини сьогодні говорили психологи. Над ситуацією працюватимуть і надалі.

В поліції повідомили, що проведуть роботу зі знешкодження наркоточок та місць незаконного продажу алкоголю.

4 ноября, 2019 18:54