Вбивство 14-річної одеситки: затримано її 15-річного приятеля (відео)

Чотирнадцятирічну одеситку знайшли вбитою в Лиманському районі. 

2 листопада до правоохоронців звернулася мати дівчини. Вона повідомила: дочка ще вдень пішла гуляти з друзями і не повернулася. Поліцейські переглянули записи з камер спостереження і встановили товаришів зниклої.

Опитані юнаки розповіли, що компанія відпочивала разом за містом, але потім Дарина пішла прогулятися з одним зі знайомих. Решта не дочекалася їхнього повернення і роз’їхалася по домівках.

Пошуки дівчини тривали всю ніч. Вчора вранці її тіло знайшли в лісосмузі.

15-річного хлопця, супутника загиблої, вже розшукали й доставили в поліцію. За інформацією правоохоронців, той ховався у своїх знайомих.

Як виявилось, він намагався схилити дівчину до інтимного зв’язку, через відмову озвірів та побив її. Роздягнув, а потім задушив.

Далі підліток забрав телефон жертви та здав його у ломбард. За отримані гроші придбав наркотики, за словами самого хлопця, «сіль».

«Під фактично наявною великою кількістю доказів він визнав, що причетний до особливо тяжкого злочину. Його дії кваліфікують за п. 6 ч. 2 ст. 115. Безумовно, факт заволодіння телефоном, а також інші незаконні дії будуть додатково кваліфіковані», — повідомив начальник ГУ НП в Одеській області Олег Бех.

Підлітку найближчим часом оголосять про підозру та оберуть запобіжний захід. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне.

Як виявилось, юнака двічі затримували за грабунки. В одній з цих справ він був притягнений до відповідальності та мав умовний термін покарання.

Дівчину характеризують позитивно. Вона з благополучної родини та ніколи не тікала з дому.

«Девочка совершенно адекватная, нормальная. Ситуация, которая произошла, будет изучаться. Наши сотрудники департамента сегодня пойдут в школу, проверим, какая профилактическая работа проводилась, работа психолога, и запланируем более глубокий анализ ситуации, которая произошла», — зазначила заступник директора департаменту освіти і науки ОМР Світлана Скебало.

4 ноября, 2019 16:58