Challenge Academy в Одесі: стартував пізнавальний проєкт для підлітків (відео)

Навчальний проєкт Challenge Academy стартував у нашому місті. Відтепер підлітків віком від 13 до 17 років вчитимуть боротися із різноманітними проблемами, а ще правильно розпоряджатися своїм часом.

Ефективно боротись з викликами, розвивати лідерські якості та бути екосвідомим. Такі навички одесит Богдан Гальцев передаватиме іншим школярам. Всього хлопець навчився у міжнародному проєкті Challenge Academy від Klitschko Foundation і тепер збирається проводити такі тренінги постійно.

Мати хлопця не стримує гордості за сина. Каже, завжди його підтримувала та допомагала. Проте ніколи не наполягала на своїх ідеях.

Поки серед учасників проєкту переважно однокласники школяра. Більшість з них прийшли, аби підтримати товариша, але врешті здивувались, наскільки корисним виявився захід.

Надалі хлопець планує запрошувати й учнів інших одеських шкіл. Адже на лекціях є багато того, чого можна повчитися.

Менеджер міжнародного проєкту також позитивно відгукується про ініціативу Богдана. Каже, реакція учасників говорить сама за себе.

Тренінг завершили словами вдячності та груповим фотографуванням. Учасників урочисто нагородили після закінчення проєкту.

14 октября, 2019 15:01