12-річні підлітки вбили безпритульного на Одещині (відео)

Вбили безпритульного задля розваги.

Разюча подія сталася в місті Біляївка Одеської області. Тіло невідомого чоловіка виявили на початку тижня у сквері біля насосної станції.

Як зазначають лікарі, смерть настала внаслідок перелому черепа. Поліцейські вже з’ясували, що смертельних ударів безпритульному завдали двоє неповнолітніх хлопців, що проживають неподалік місця події.

Ми поспілкувалися з психологом, аби дізнатися, чим зумовлена така жорстокість, адже жителі міста вкрай налякані страшним злочином.

Слідчі впродовж кількох днів опитували місцевих жителів, так і вдалося встановити особи підозрюваних у жорстокій розправі над літнім чоловіком. Ними виявилися двоє 12-річних підлітків. У скоєному вони зізналися.

З’ясувалося, неповнолітні — з неблагонадійних сімей, які перебувають на обліку в соціальних службах. Під час обшуку за місцями проживання підозрюваних правоохоронці вилучили закривавлений одяг.

На думку психологів, така жорстока поведінка хлопців може бути зумовлена як імовірним насиллям у власному домі, так і фактором віку.

За фактом умисного вбивства вже відкрили кримінальне провадження.

16 октября, 2019 19:03