Чотирьох дітей з багатодітної родини забрали до соцслужб, ще двоє у лікарні (відео)

Босі та голодні, їли сиру картоплю з цибулею.

Жінка з чоловіком та сімома дітьми приїхала до Одеси, аби знайти роботу. З собою взяла племінника, щоб той допомагав наглядати за малими.

Коли батьки йшли працювати, то дітей виводили на вулицю гуляти, поки не закінчиться робочий день. Сусіди повідомили про це в поліцію. Зараз чотири дитини віком від чотирьох до дев’яти років перебувають у реабілітаційному центрі, ще двоє — в лікарні.

А найстаршого, 16-річного хлопця вже забрала мати. До речі, вона вже збирає документи, аби повернути всіх дітей.

«Они не говорили, что их обижают, то есть дома никакого физического насилия не было, и понимают, что родители ушли на работу заработать деньги, чтобы купить мороженое», — розповіла методист реабілітаційного центру для дітей Лариса Романовська.

«Соседи увидели детей, которые находятся на улице, неопрятно выглядят, самый маленький ребенок не был обут. Одеты они не по погоде, они грязные. Двое маленьких детей были доставлены в инфекционную больницу по состоянию здоровья, а старшие дети — в Центр социально-психологической реабилитации ОГС», — повідомила заступник начальника служби у справах дітей ОМР Юлія Зозуляк.

23 октября, 2019 16:35