Чорний просить випустити його з СІЗО та зняти арешт з майна (відео)

Розгляд апеляційної заяви власника готелю «Токіо Стар» Вадима Чорного на запобіжний захід продовжили.

Чорний клопотав про відводи одразу декількох суддів, Джулая та Мандрика. Судді клопотання не задовольнили, втім вирішили зробити самовідвід.

Та ж колегія заявила про самовідвід в іншій справі Чорного: щодо зняття арешту з майна. Цього разу захист висловив свої заперечення.

«Справа стосувалася безпосередньо юрособи, Чорний зазначив, що його особиста позиція щодо упередженості суддів не може розповсюджуватись на питання юрособи, на майно якої було накладено арешт. Тому змішування юрособи, фізособи було підставою продовжити засідання у тому ж складі суддів», — заявив адвокат підозрюваного Дмитро Ягунов.

Незважаючи на аргументи адвокатів, колегія задовольнила самовідвід двох суддів.

«Это нервотрепка, полная нервотрепка. Люди пострадали, так надо еще морально добить. Не дождутся! Я рачки приползу сюда ради памяти дочки и внучки», — розповіла мати потерпілих Надія Леонідівна.

Нагадаємо, трагедія сталась у ніч проти 17 серпня в готелі «Токіо Стар». Дев’ять осіб загинули. Підозру в порушенні правил пожежної безпеки оголосили власнику готелю Вадиму Чорному. Київський районний суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чорному дозволили вийти на свободу під заставу в розмірі 53 мільйони гривень.

30 октября, 2019 14:50