Художня виставка до 25-річчя Дня свободи ПАР відкрилася в Одесі (відео)

Десятки відтінків полум’яного помаранчевого та теплого жовтого, різноманітні стилі та техніки і жива екваторіальна історія. Все це сонячна Африка на полотнах одеських художниць. До 25-річчя Дня свободи ПАР Музей західного та східного мистецтва заграв новими фарбами.

«Эта Африка у меня вся разная. Нет такого, чтобы повторялись картины. Они не похожи друг на друга, но одно их связывает в единое целое: яркость красок, буря вот этих эмоций, выражение этих чувств», — прокоментувала художниця Жанна Балабан.

Всього відвідувачам представили 30 унікальних робіт професійних митців, а також любителів і новачків у художньому світі. Наприклад, цей дивовижний пейзаж із краєвидами річки Конго та двома зулуськими дівчатами — «Послання» одеситки Анни Лі. Вона малює з десяти років, творчій справі присвятила чимало часу та зусиль. На африканську тематику художницю наштовхнула легенда про давню традицію екзотичної країни.

«Когда зулусская девушка влюбляется, она плетет из бисера украшение с орнаментом из разноцветных треугольников, и каждый что-то означает. Это послание она передает своему жениху, а он должен разгадать. Если удается, то назначается свадьба, а если нет – то не судьба», — розповіла художниця Анна Лі.

Виставка триватиме до 24 жовтня.

15 октября, 2019 19:11