Фонду держмайна передали п’ять підприємств для приватизації (відео)

Уперше за 10 років держава передає до Фонду держмайна для подальшої приватизації п’ятірку комерційних підприємств.

Це готель «Дніпро», держпідприємство «Чайка», «Центрсервіс», «Технобуд» та «Українські телекомунікаційні мережі». Відповідний указ президент підписав сьогодні. У майбутньому на приватизацію мають передати ще дев’ять об’єктів.

«Наскільки я пам’ятаю, у нас підприємств у державному управлінні справами в Одеській області немає. Але у Фонду держмайна та уряду є дуже багато таких компаній, починаючи з Одеського припортового заводу і закінчуючи дуже великою кількістю об’єктів для малої приватизації», — зазначила заступник керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України схвалив етапи підготовки та проведення приватизації 800 держпідприємств. Водночас у власності держави надалі залишатимуться об’єкти сектора безпеки, природні монополії, об’єкти критичної інфраструктури й підприємства, що мають важливе значення для суспільства. За намірами уряду, приватизація дасть змогу підвищити ефективність роботи підприємств, а отже, зростуть і зарплати їхніх працівників.

28 октября, 2019 17:07