Одесса
12 Co
USD

Тимчасова перетримка собак перетворилася на знущання (відео)

Миски з водою поза кліткою, страшенний сморід та налякані очі. Саме так живуть собаки, яких відловили співробітники муніципальної служби.

Навпроти станції швидкої — декілька занедбаних бараків, у двох з них з десяток собак. В клітках саме цих чотирилапих утримують понад добу, та свавілля коїться тут вже давно, запевняють зоозахисники. Адже впродовж чотирьох місяців майже кожні три дні привозять нових заручників.

Місцеві бідкаються, адже виття собак не дає спати ночами, робітники швидкої страждають від смороду, а самі пси — від жахливих умов утримання.

«Здесь находится одна собака, а здесь — несколько клеток, в каждой вроде по две собаки. Плюс, скорее всего, вот в этих машинах, если постучать по машинам, то там тоже. В машинах они сидели все лето», — розповіла зоозахисниця Катерина Соколова.

Зоозахисники про критичну ситуацію дізналися від місцевих жителів, адже більшість балконів виходять на подвір’я станції. Люди неодноразово зверталися до правоохоронців, та марно. З березня ситуація тільки погіршилась.

В департаменті екології запевняють: це місце офіційно відведено для муніципальної служби та про такі жахливі умови утримання навіть не здогадувалися.

«Эти помещения будут предназначены для временной передержки животных, которые отлавливаются городской муниципальной службой и стерилизуются в Немецком приюте. Если происходит отлов в неурочное время, то животных нужно передерживать до того момента, как приют будет готов их принять», — повідомила в. о. директора департаменту екології ОМР Валентина Дацюк.

3 октября, 2019 19:53