«Скринька музейного знавця»: ігри, що стають художніми шедеврами (відео)

Зробити музеї цікавішими для наймолодших. Дитячий квест «Карта музейного знавця» розширюється. Тепер діти ще й гратимуть у настільні ігри: звичайно, на музейну тематику.

Для цього автори проєкту розробили три розвиваючих гри та одну художню розмальовку. Матеріали містять зображення експонатів з колекцій п’яти одеських музеїв.

«Нам очень хотелось показать, что раскраска может быть творческой. Поэтому мы добавили в нее некоторые правила, которые учат нарушать правила. Допустим, у нас есть задание “Спробуй гру навпаки, заміни теплі кольори на холодні”. Для этого у нас здесь и существует треугольник Иттена, для того чтобы дети поняли, где теплые цвета, где холодные. Есть игра в монохром, то есть дети подбирают в одной цветовой гамме цвета и разукрашивают одну из работ в монохром. Либо можно выбрать три цвета, которые окружают тебя именно сейчас, первые три цвета, которые ты увидел, и попробовать разукрасить работу в эти три цвета», — розповіла співавторка проєкту «Скринька музейного знавця» Інна Білоус.

У грі на пам’ять та лото замість дитячих зображень — копії полотен із різних музеїв. Також учасники можуть скласти власну картину з деталей натюрмортів у вигляді магнітних пазлів. Перший тираж іграшок діти отримали у подарунок, наступний можна буде придбати у музеях-учасниках. Всі зібрані з продажів кошти підуть у фонд «Друзі музею».

Додамо, пройти квест «Карта музейного знавця» можна в 11 одеських музеях.

31 октября, 2019 16:52