Сесія облради: депутати не злякались мінування (відео)

Палкі дискусії та відкладені рішення. Одеська обласна рада провела чергову сесію, на якій стало відомо: Український театр не закриють та спробують вирішити проблему перевантаження фур.

Сесія облради почалася з заяви про мінування будівлі. Але депутати продовжили засідання. Вони обговорили проблему перевищення дозволеної маси вантажного транспорту. Мобільні вагові комплекси купили за бюджетні кошти і передали облавтодору у 2017 році. Відтоді вони стоять у дворі організації і не виїжджають на перевірки. Для розв’язання цього питання на наступну сесію підготують відповідний проєкт рішення.

Наступне питання, яке викликало жваве обговорення, — створення Одеського обласного центру допомоги ветеранам війни. Це питання залишається невирішеним з 2016 року. Проте ніхто не підрахував, скільки обійдеться утримання такої організації у 2020 році. Обговорення звузилося до рішення, хто ж очолить комунальну установу. У підсумку це питання також розглянуть на наступній сесії.

А от утворення комунального некомерційного підприємства з реабілітації дітей з інвалідністю у місті Болград ухвалили. Обслуговувати вона буде 47 осіб.

Гарячу дискусію в депутатів викликало продовження контракту з директором ландшафтного парку «Тилігульський».

Останньою стала заява про Український театр. Його не закриють. Три мільйони гривень, необхідні для монтажу системи димовідведення, ремонту стелі і просочення спеціальними антипожежними розчинами в холі театру, знайшли завдяки перерозподілу коштів.

25 октября, 2019 18:50