Одесса
13 Co
USD

Під Одеською ОДА мітингували проти законів про детінізацію розрахунків (відео)

Детінізація чи фіскальний геноцид? Під обласною радою мітингували підприємці: вони вимагають накласти вето на закони № 1053–1 та № 1073.

Перший передбачає обов’язкове використання касових апаратів усіма підприємцями без винятків. Другий — так званий закон про «кешбек» — заохочує покупців вказувати на порушення з боку підприємців за винагороду від держави. Бізнесмени ж розцінюють це як тиск на малий бізнес, кажуть: прописані в законах ініціативи нівелюють спрощену систему оподаткування.

«С приходом кассовых аппаратов на наш бизнес легла дополнительная административная нагрузка, и обороты от перехода с упрощенной системы налогообложения на общую — они не индексировались уже 5 лет. Как только нам поставят кассовые аппараты, мы тут же, тут же в этот же, буквально через месяц, мы должны будем платить налог на прибыль, НДС, взять бухгалтера и все это администрировать. Это просто очень дорого», — зазначив президент Всеукраїнської професійної асоціації підприємців Борис Емельдеш.

Зазначимо, протестують проти цих законів підприємці у багатьох містах України. Відповідна петиція із проханням президентського вето з’явилась й на сайті глави держави.

7 октября, 2019 15:06