Перевірка законності забудови на 13-й ст. Великого Фонтану (відео)

Викликали копів та зламали ворота. Лише так співробітники Державної архітектурно-будівельної комісії змогли потрапити на огороджену парканом територію. Все для того, щоб перевірити забудову на 13-й станції Великого Фонтану.

Ще з літа на цій ділянці землі точаться конфлікти через забудову. Аби не втратити чергову зелену зону, місцеві жителі мусять мітингувати чи не щотижня. І не вперше домагаються правосуддя силоміць. Люди обурені: навіть після заборони забудови, квартири у житловому комплексі від компанії «Інтеграл-Буд» й досі продають. В телефонній розмові із консультантом з продажу нас запевнили: проблем під час купівлі не буде, юристи усе вирішать. Та проблема набагато глибша, кажуть представники ініціативної групи Київського району міста.

А от в самому «Інтеграл-Буді» переконують: нічого не зводять, встановлюють лише підпірну стіну. Замовником виступає місто. Самі ж чиновники кажуть: на об’єкті не були, однак всі проведені тут роботи називають укріпленням схилу. Та є одне але: в проєкті палі для підпірної стіни мають бути діаметром півтора метра і заввишки 32. Ті, які вкопали зараз, у кілька разів менші.

Ситуацію на будівельному майданчику зафіксували співробітники Державної архітектурно-будівельної комісії. Але перевірки триватимуть. Натомість обурені містяни пообіцяли продовжувати акції протесту. Доти, доки будівництво не припинять, а паркан приберуть.

15 октября, 2019 20:56