Одесса
10 Co
USD

Одещина вперше відзначає День бійця тероборони (відео)

День бійця територіальної оборони вперше відзначає Одеський регіон.

Свято призначили на першу суботу жовтня згідно з указом командувача Сухопутних військ Збройних сил України. З цієї нагоди найкращих військовозобов’язаних і резервістів бригади відзначили грамотами.

«Наша держава, перебуваючи у стані війни, направляє всі можливі ресурси, а ви можете бачити це за поданим останнім бюджетом на 2020 рік, для підняття сили і міці нашої армії», — зазначив віцегубернатор Одеської області Віталій Свічинський.

Бригади територіальної оборони почали створювати у всіх областях України з 2014 року. Військовозобов’язані і добровольці в разі потреби готові відбити можливу агресію на місцях. Крім цього, створений в Одеській області 18-й батальйон тероборони, в який входили виключно добровольці, ніс службу на кордоні з Придністров’ям, а також посилив Маріупольський військовий гарнізон в Донецькій області.

«Ми не знаходимось у постійній бойовій готовності, підрозділи формуються, коли це потрібно для захисту інтересів держави, особливо на територіях, які, як то кажуть, не захоплені ще. Ви самі розумієте, це боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, саботажем, охорона, оборона, багато-багато різноманітних завдань», — повідомив командир бригади територіальної оборони в Одеській області Олег Березовський.

4 октября, 2019 14:33