Нові призначення, опалення та будівництво: що вирішувала сьогодні міськрада (відео)

П’ятдесят сім депутатів і майже п’ять з половиною годин роботи без перерви. Нові призначення, скандальні рішення і виділення коштів з бюджету. Всі подробиці сесії міської ради.

Департамент міського господарства отримав нового директора. На цю посаду міський голова призначив Дмитра Жемана. Команду для налагодження роботи департаменту пан Жеман вибиратиме самостійно. Водночас він залишається на посту голови КП «Одесміськелектротранс».

Згодом депутати міськради виділили 75 мільйонів гривень фінансової допомоги КП «Теплопостачання міста Одеси». Минулого року сума «підтримки» становила мільярд. Втім, з цією проблемою розбиратиметься вже нове керівництво департаменту міського господарства.

І ще одне нове призначення. Голову Служби у справах дітей Ірину Дамаскіну після нещодавнього скандалу звільнили. Її посаду тепер обійматиме журналістка і піарниця Юлія Нікандрова.

І знову гроші. П’ять мільйонів на ремонт слідчого управління, яке займає місце дитячого садка. Саме таку суму виділяє міськрада за приміщення, договір експлуатації якого закінчується наступного року. Начебто ці кошти підуть на ремонт даху. Але, як стверджує Петро Рябоконь, витратять їх на інше.

Висотний готель з’явиться на Приморському бульварі. Приватна фірма «Мега комфорт девелопмент» отримала згоду на розподіл земельної ділянки під Палацом моряків. Тепер приблизно 40 соток території піде під будівництво готелю на понад 200 номерів. Рішення депутати ухвалили переважною кількістю голосів, незважаючи на протести своїх колег.

Замовник обіцяє, що будівлю використовуватиме мережа Radisson. Це одна з найбільших готельних компаній, портфель якої налічує вісім різних брендів і більш ніж тисячу чотириста чинних і споруджуваних готелів в 114 країнах світу.

30 октября, 2019 19:25