Мешканці 10-ї станції Фонтану мітингують проти будівництва (відео)

«Місто потерпає від незаконного будівництва», а «Чиновники не бачать різниці між реконструкцією та зведенням споруди з нуля». Із такими плакатами мешканці будинків на 10-й Фонтану вийшли на акцію проти чергового житлового комплексу, що може з’явитися впритул до їхніх вікон.

«Каким образом происходит строительство и каким образом это мешает просто обычному человеку, проживающему в этом районе? Я думаю, что властям давно пора обратить на это внимание, а не давать разрешение забирать часть дороги, забирать тротуары, для того чтобы можно было построить здесь очередной небоскреб», — наголосила Олена, яка мешкає на 10-й ст. Фонтану.

У забудовника є дозвіл лише на реконструкцію двох нежитлових приміщень, але на паспорті об’єкта анонсовано восьмиповерховий готель із підземним паркінгом та технічними поверхами, отже кінцева етажність може збільшитись.

«Просто вдумайтесь: два небольших помещения, одно — 90 метров, другое — 50, два отдельно стоящих небольших здания, которые вроде как решили реконструировать, и вместо этого появляется 10-этажный дом. Это не вписывается ни в какие рамки! Более того, что самое страшное, на данном тесном земельном участке строительство большого дома будет вести строительная компания, о которой никто ничего не знает», — обурюється Сергій Тащі.

Окрім цього, існує низка інших порушень: від захвату проїжджої частини та тротуару до зведення будівлі на зсувонебезпечній ділянці.

«Порушень є багато, нами зараз подано до експертів, щоб експерти надали висновок по проекту, який надали застройщики, порушення заключається в тому, що там є катакомби, і коли буде робитись вдавлення свай, люди які тут живуть, переживають щоб їхній будинок не почав сповзати», — повідомив юрист, представник інтересів мешканців Роман Лях.

25 октября, 2019 15:04