Одесса
15 Co
USD

Мешканці Затоки вимагають від прокуратури захистити пляжі (відео)

Ситуація на межі: у людей масово відбирають пляжі.

В Одесі більш ніж 30 жителів Затоки вкотре оббивають поріг обласної прокуратури. Вимагають відкрити кримінальне провадження, аби завадити розкраданню місцевої пляжної зони. Йдеться про 20 гектарів набережної, які планують віддати у приватну власність.

«Наши требования от прокуратуры: принять активное участие делом, не словами, возбудить уголовные дела и, так же, как и мы накладываем аресты на все эти детальные планы территории, на все участки, которые розданы физлицам, чтобы прокуратура вмешалась и наложила аресты», — розповіла представниця ініціативної групи Альона Салаєва.

Активісти зазначають: в Затоці ще з 2012 року діє злочинне угруповання. У нього нібито входять не тільки депутати селищної ради, а й представники правоохоронних органів, які й забезпечують безкарність злочинців. Ба більше, на жодне засідання сесій активістів не пустили: їм перешкоджали невідомі спортсмени. В Одеській обласній прокуратурі наразі вже є на розгляді декілька справ щодо земель Затоки. Але відповідь від наглядового органу жителі отримали тільки сьогодні.

«Ми взяли на розгляд заяви, які подавали заявники. Вони будуть опрацьовані і вжиті заходи заради поновлення прав заявників. Дії почнуться вже сьогодні. З заявниками вже погоджено подальший план дій. Тобто з їх участю в робочому порядку ми починаємо вже сьогодні», — повідомив начальник відділу прийому громадян Одеської обласної прокуратури Сергій Гудзенко.

2 октября, 2019 15:08