Одесса
15 Co
USD

Мер хоче діалогу. Що відповідають нардепи? (відео)

Після жарту про публічний будинок і нову владу мер Одеси хоче діалогу з представниками Верховної Ради.

Про це він заявив на апаратній нараді сьогодні в міськраді. А також прокоментував чутки про потенційних кандидатів на його посаду.

«Не успели они избраться, а уже все пошли выдвигаться в мэры. Я хочу сказать: успокойтесь. Как говорят в Одессе, тихо, ша, еще никто никуда не выдвигается. Еще выборы не назначены. Назначат выборы — будете участвовать», — повідомив міський голова Одеси Геннадій Труханов.

На таку своєрідну пропозицію перемир’я після кількох перепалок в інтернеті вже відреагував народний депутат від Приморського району Одеси Олексій Леонов:

«З приводу співпраці з владою міста та особисто з Вами, Геннадію Леонідовичу, скажу, що у Вас, як у діючого мера Одеси було все: 6 років влади, депутатська більшість у міській раді, підтримка від центральної влади та Президента Порошенко, якого Ви глибоко подякували зовсім нещодавно, а головне — бюджетні кошти, які Вам довірили мешканці міста, а це, за всі роки вашої влади, понад 45 мільярдів гривень. А зараз з’ясувалось, що маючи такі ресурси, Вам чомусь так і не вдалось впоратись з питаннями, які Ви самі визначили пріоритетними? Ні, співпраця буде, але по-іншому! Ми, наша команда Президента Володимира Зеленського, покажемо своїм виборцям, як потрібно працювати та змусимо міську раду виконувати свої обов`язки та не дозволимо останнім робити піар перед місцевими виборами, у них на це було аж 6 років!».

7 октября, 2019 18:58