Круїзний лайнер MS Amera зайшов в Одеський порт (відео)

Одеський порт прийняв круїзний лайнер MS Amera.

Понад 700 туристів подорожують Середземним та Чорним морями. До нас вони прибули з Констанци, а вже ввечері прямуватимуть в Стамбул. За останні майже три роки це перше заходження іноземного туристичного судна.

В Одеський порт зайшов океанський лайнер MS Amera. На борту — 750 туристів з США, Німеччини, Великобританії та інших країн Європи. До вечора для них проводитимуть екскурсії містом.

Судно здійснює круїз Середземним та Чорним морями. Розпочався тур 22 жовтня у Ніцці, завершиться у Трієсті 7 листопада. З Одеси туристи попрямують у Стамбул. Цікаво, що за останні майже три роки це перше заходження іноземного туристичного лайнера в порт Одеси. Попередній візит відбувся в червні 2017 року. Це було невелике експедиційне судно Island Sky.

Пасажирський лайнер Amera побудували у 1988 році. Його довжина становить 205 метрів, ширина — майже 29. Подорожує під прапором Багамських островів. Всього на судні дев’ять палуб, на яких можуть розміститися 835 пасажирів. Екіпаж — 440 осіб. Що цікаво, Amera — це вже четверта назва судна. До 2019 року лайнер мав ім’я Prinsendam, ще раніше Royal Viking Line і Seabourn Sun. Під усіма цими назвами пасажирський лайнер раніше заходив до Одеси. З ім’ям Prinsendam востаннє гостював у квітні 2012 року.

30 октября, 2019 15:22